Правила прийому

До уваги вступників 2023 навчального року!

Обов’язковою умовою вступу в 2023 році є подача електронної заяви та мотиваційного листа (для бакалаврів; для магістрів) через сайт МОН: vstup.edbo.gov.ua

Всім, хто поступає на основі атестату / свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти (закінчення 11 класів) або на основі диплома молодшого спеціаліста за освітнім рівнем "Бакалавр", необхідно зареєструватися на сайті testportal.gov.ua  для створення реєстраційної картки (не важливо, чи Ви вступаєте по ЗНО 2020-2023рр, чи на основі мультипредметного тесту 2022-2023рр).

Хто поступає на основі ЗНО, обирайте при реєстрації ті предмети ЗНО, за якими Ви плануєте вступати.

Хто поступає на основі мультипредметного тесту, обирайте 3 предмети вступу: Українська мова + Математика + На вибір.

Більш детально див.за посиланням: Детальніше

Перелік документів, які можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

Для вступу до Нікопольського інституту МАУП на навчання за українською програмою необхідно подати наступні документи:

 1. Заяву на ім’я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання;
 2. Мотиваційний лист (електрона версія на носії)
 3. Паспорт (оригінал і дві копії).
  *У випадку подання паспорта з безконтактним електронним носієм, необхідно додати дві копії довідки / витягу про реєстрацію місця проживання.
 4. Ідентифікаційний код (оригінал і дві копії).
 5. Документ про попередню освіту (оригінал і дві нотаріально завірені копії).
 6. Додаток до документу про попередню освіту (оригінал і дві нотаріально завірені копії всіх сторінок).
 7. Сертифікати ЗНО.
 8. Роздруковані результати ЗНО/НМТ на чистих аркушах формату А4.
 9. Свідоцтво про зміну прізвища, імені чи по батькові (в разі потреби).
 10. Чотири кольорові фотокартки (3х4 см).
 11. Військовий квиток або посвідчення про приписку (дві копії).

Друга вища освіта

Перепідготовка спеціалістів спричинена підвищенням професійних вимог до працівників у сучасних ринкових умовах та потребою у нових спеціальностях.

У ЦДН Нікопольський інститутМіжрегіональної Академії управління персоналом здійснюється ПІДГОТОВКА з присвоєнням другої кваліфікації. Особи, які мають вищу освіту іншого напряму можуть здобути другий фах (другу вищу освіту) і відкрити для себе нові обрії кар'єри.

Ситуація, коли спеціаліст, який вже має вищу освіту, стикається з необхідністю отримання додаткових знань — далеко не рідкість. У сучасному світі вимоги до працівників ростуть майже кожного дня. Нововведення у законодавстві, нові технології, програми, поява міжнародних партнерів часто стають причиною того, що спеціалісти вимушені знову сідати за парту.

Але іноді друга вища освіта,  може бути отримана за будь-якою іншою спеціальністю. Кардинально змінити своє життя, стати професіоналом у сфері, яка є найбільш престижною, популярною та високооплачуваною сьогодні можливо! І все це надасть друга вища освіта, отримана в ЦДН Нікопольський інститутМіжрегіональній Академії управління персоналом.

Щоб отримати другу вищу освіту, молодші спеціалісти та спеціалісти можуть вибрати будь-яку форму навчання: денну, заочну або дистанційну.

Є можливість вступу без ЗНО!!!

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до закладу вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» або «магістр».

Як це зробити?

Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом. Між Вищою Школою Менеджерською в Варшаві (Польща) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського освітнього центру відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів України щодо дистанційно-заочного навчання у Польщі.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в ЦДН Нікопольський  інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди. Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в ЦДН Нікопольський інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Для вступу до МАУП на навчання за польсько-українською програмою необхідно подати ОРИГІНАЛИ, КОПІЇ та СКАНКОПІЇ документів:

 1. Заповнені бланки наступних заяв:
  Вступ на бакалаврат за спеціальністю Внутрішня безпека(зразок)
  Вступ до магістратури за спеціальністю Внутрішня безпека(зразок)
  Вступ до магістратури за спеціальністю Право (зразок)
  Вступ до магістратури за спеціальністю Психологія (зразок)
 2. Паспорт громадянина України (оригінал, копія).
  *У випадку подання паспорта з безконтактним електронним носієм, необхідно додати копію довідки / витягу про реєстрацію місця проживання.

Закордонний паспорт (виключно для тих, хто бажає отримати польський диплом).

 1. Ідентифікаційний код (оригінал, копія та сканкопія).
 2. Атестат / свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти (оригінал, копія та сканкопія).
 3. Документ про попередню освіту (оригінал, копія та сканкопія).
 4. Додаток до документу про попередню освіту (оригінал, копія та сканкопія всіх сторінок).
 5. Свідоцтво про зміну прізвища, імені чи по батькові (оригінал, копія та сканкопія).
 6. Чотири кольорових фотокарток розміром 3х4 см (оригінал, копія та сканкопія однієї фото).
 7. Нотаріально завірений переклад ПОЛЬСЬКОЮ мовою документів про попередню освіту, додатків з оцінками, а також свідоцтв про зміну прізвищ / імен (для тих, хто бажає отримати польський диплом).

Скани документів необхідно принести на флеш-накопичувачі одним файлом у форматі PDF. Порядок документів в PDF-файлі має бути згідно з переліком вище.