Дні відкритих дверей

Дати проведення "Днів відкритих дверей" у 2022 році

 

Дата проведення заходу

Час проведення заходу

1.

26 лютого (субота)

9.00-14.00

Тут ви можете зареєструватися на День відкритих дверей МАУП  ➡️➡️➡️  http://od.maup.com.ua/

Реєстрація потрібна для того, щоб уникнути черг та забезпечити відвідувачам комфортне перебування під час події.

 

Онлайн-вступ без ЗНО зі знижкою на навчання

*після реєстрації обов’язково необхідно привезти оригінали і копії документів для оформлення особової справи студента та підписання контракту про навчання

 

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Академією, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення.

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації - День відкритих дверей відбувається онлайн!

Зазвичай всім учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку на навчання. Наші абітурієнти отримають знижку і зараз, а разом з нею - ще більше привілеїв! Враховуючи те, що обмежувальні заходи можуть негативно вплинути на платоспроможність, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії, а на будь-яку суму, сплачену протягом семи днів, надається знижка 20%!

Вступити на спільну програму онлайн, отримати знижку та можливість оплатити навчання у зручний для вас час можна лише до 26 лютого.

Для того, щоб отримати вищу освіту за українсько-польською програмою, вам необхідно виконати наступні дії:

1. Ознайомтеся з актуальним примірником договору:

  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Бакалавр» — за посиланням.
  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Магістр» — за посиланням.

2. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть онлайн-форму, в якій потрібно обрати спеціальність та підрозділ МАУП, в якому Ви бажаєте навчатися. Для заповнення Вам також знадобляться паспорт і атестат про повну загальну середню освіту. Для вступу на магістратуру потрібен документ про попередню вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра).

3. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням та рахунок на сплату навчання.

Засвідчіть свій вступ протягом 7 днів одним із зручних способів:

  • заповніть та відправте «Лист-відповідь» для підтвердження заявки електронною поштою;
  • сплатіть кошти за навчання з 20% знижкою за вказаними реквізитами.

4. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне навчання на бакалавраті та магістратурі за спільними програмами МАУП та європейського внз-партнера дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом державного зразка та станете професіоналом європейського рівня з фундаментальними знаннями та практичними навичками і вміннями. Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 26 лютого. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Заповнюйте форму, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до Приймальної комісії МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон приймальної комісії: 
(066) 123-70-29 (Viber, WhatsApp)

Відкрийте себе в МАУП!